"Хронологія дня" з Піховшеком (30.08)

Розміщено: 30.08.2018

Під час програми обговорили надання УПЦ КП автокефалію, новину, що Андрій Портнов став керуючим телеканалом NEWSONE, інформацію, що основним інвестором України стала РФ, відносини між США і КНДР, випадок захворювання малярією в Харківській області, напад на мігранта з Сирії в Німеччині, новину, що СБУ викрила проросійських інтернет агітаторів, потрапляння снаряда в церкву в Донецькій області, заяву економіста Олександра Пасхавера, торговельні відносини між США і Канадою, смерть Кобзона, зростання тарифів "Укрпошти", новину, що Андрій Портнов подає в суд на "БПП".

В'ячеслав Піховшек заявив, що нормально ставиться до обговорення проблем України в інших країнах.

"Я скажу вам, що я абсолютно нормально ставлюся, що наші проблеми України обговорюють в інших країнах. Їх же обговорюють не тільки в Росії, їх же обговорюють, де завгодно в інших країнах. Від того, що Київ прийняв якісь рішення, які визнають Росію агресором - це, по-перше, не означає, що Росія себе такою визнає. По-друге, що всі країни автоматично визнають", - сказав журналіст.

За словами Піховшека, є люди, які виступають за мир, є люди які пропонують рішення проблем, а є люди, які проти рішення проблем і кажуть, що хочуть добити цю лінію до кінця.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.