"Хронологія дня" з Піховшеком (30.04)

Розміщено: 01.05.2018
"Хронологія дня" з Піховшеком (30.04)

Під час програми обговорили місцеві вибори в Україні, теракт в Афганістані, контингент НАТО в Литві, інтерв'ю Георгія Туки УНН, бойові системи Джавелін в Україні, зустріч лідерів Туреччини і Узбекистану, новину, що ОПЗ припинив свою роботу.

В'ячеслав Піховшек прокоментував запис в Twitter Дональда Трампа, в якому він заявив, що багато країн розглядаються в якості місця зустрічі з Кім Чен Ином.

"Виходить, що Трамп таким чином дав зрозуміти, що може провести зустріч в Кім Чен Ином в прикордонному пункті Пханмунджом в деміталізованній зоні між КНДР і Республікою Корея. Нагадаю, що раніше агентство Bloomberg повідомляло, що розглядається дев'ять місць на проведення зустрічі Трамп-Кім. Крім Варшави говорили про Бангкок, Женеву, Гельсінкі, Сінгапурі, Стокгольм, Осло, Прагу і Улан-Батор", - сказав журналіст.

Нагадаємо, що в Twitter глави Білого дому з'явився наступний запис: "Багато країн розглядаються в якості місця для зустрічі, але чи не буде Будинок світу/Дім свободи на кордоні Північної і Південної Кореї більш представницьким, важливим і значущим місцем, ніж будь-яка третя країна?", - написав американський президент.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.