"Хронологія дня" з Піховшеком (03.04)

Розміщено: 04.04.2018
"Хронологія дня" з Піховшеком (03.04)

Увечері в студії обговорили новий Кабінет міністрів Перу, кадрові перестановки в Вашингтоні, китайський авіаносець власного виробництва, землетрус в Болівії, торговельні відносини між США і Китаєм, справу Назара Холодницького, антиолігархічний марш націоналістів у Києві, будівництво газопроводу "Північний потік-2", інтерв'ю Холодницького виданню "Українська правда", висилку дипломатів РФ з різних країн.

В'ячеслав Піховшек прокоментував антиолігархічний марш націоналістів у Києві, і допустив, що хтось намагається зловити хвилю.

"Цілком можливо, що зараз ми маємо справу з деякою акцією, при якій хтось намагається зловити хвилю. Тобто, умовно кажучи, боротися проти олігархів - це типу модно, типу прийнятно й таке інше. Нічого не маю проти того, щоб політики в Україні ловили хвилю і діяли так, щоб потрапляти в суспільні очікування, наприклад, боротися з олігархами. Але є два сумних досвіди, які вже були в історії України. Перший - наша країна вже жила в періоді, коли не було олігархів - це УРСР, при цьому, держава виступала єдиною монополією і держава виступала єдиним олігархом, роботодавцем, цензором, контролером, замовником і всім іншим. Я не кажу, що це добре чи погано, я кажу, що це просто...Відсутність олігархів - приватних власників, не означає, що держава перестає бути олігархом і не означає, що це теж добре", - сказав журналіст.

Також Піховшек попередив, що замість українських олігархів, можуть прийти інші іноземні олігархи.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.