Прямий ефір

"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (25.11)

Розміщено: 26.11.2018

У випуску програми “Хронологія тижня” обговорили основні теми: ухвалення державного бюджету і закріплення у Конституції курсу на ЄС і НАТО, скасування Мін’юстом державної реєстрації передачі майна Свято-Успенській Почаївській лаврі, зіткнення російського прикордонного корабля з буксиром ВМС України в Азовському морі, вшанування в США пам'яті загиблих в голодоморі, скликання президентом Воєнного кабінету.

“Обіцянка-цяцянка, а дурневі радість”, - так ведучий прокоментував заяву голови представництва ЄС в Україні про те, що Україна в майбутньому може стати одним із найпотужніших газових ринків в Європі.

Піховшек також висловив свою думку щодо того, що 6 обласних організацій “Опозиційний блок” перейшли в “Опозиційну платформу - За життя”.

“Це правильний крок: опозиція повинна об'єднуватися, мати свої принципи і протистояти антинародним діям влади”, - сказав він.

Коментуючи заяву про можливе оголошення воєнного стану, В’ячеслав Піховшек зазначив: “Навряд чи ми отримаємо достовірну і повну інформацію щодо цього питання найближчим часом”, - і порадив не впадати в паніку.

Традиційна "Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...