"Утро на NEWSONE": чтобы сбалансировать силы в парламенте, нужно часть полномочий отдать оппозиции (25.07)

Розміщено: 26.07.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили обробку ЦВК понад 99% протоколів — в парламент проходять п'ять партій, депутатів "Слуги народу" відправлять на курси перед початком роботи в Раді, в Офісі президента розповіли, як побороти корупцію за 5 років, звернення Офісу президента до Кабміну з проханням внести подання на звільнення мера Києва, зустріч президента України з послами країн "Великої сімки", заяву Медведчука, що країні потрібно змінити економічний курс, заява Кабміну, що з 1-го серпня ціни на газ для споживачів знизяться як мінімум на 5,5%.

Медіа-експерт Лариса Дроздова заявила, що, щоб збалансувати сили в парламенті, потрібно частину повноважень віддати опозиції.

"Я за те, щоб був баланс, для того, щоб не "зарватися" і не сп'яніти від такої великої влади ... Потрібна інша сторона, інший тягар, який буде завжди повертати в реальність і щоб розуміти, що є інші люди, які завели своїх депутатів до Верховної Ради і вони також хочуть бути почутими", - зазначила вона.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Дроздова Лариса, медіа-експерт і Дорошенко Олексій, економічний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.