Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": жінки йдуть в політику повинні розуміти специфіку політичних процесів (10.06)

Розміщено: 11.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили презентацію на вихідних політичними силами своїх виборчих списків, першу трійку лідерів "Європейської солідарності" - Порошенко, Парубій, Геращенко, заяву Німченко, що ВРУ зробила політичний саботаж, відмову ВРУ підтримати відставки, запропонованих президентом, Зеленський подякував ВРУ за показову роботу, початок дії штрафів за борги по комуналці після 10 червня, заяву Стефанчук про те, що скоро в Раду внесуть президентський законопроект про "кнопкодавство".

На думку політичного експерта Олександри Решмеділової, у партій з'явився загальний тренд включити якомога більше нових осіб.

"Загальний тренд партій — це спроби включити якомога більше нових осіб. В деяких партіях присутній тренд включити нові обличчя, але при цьому професійні, але не скрізь. Є і тренд старі обличчя серед нових, іншими словами кажучи, наскільки це буде передача досвіду або спадковість деяких політичних традицій, ми подивимося наскільки оновиться новий парламент, тому що VIII скликання був оновлений відсотків на 60 ", - зазначила Решмеділова.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Олександра Решмеділова, політичний експерт і Олег Купрієнко, народний депутат України, фракція "Радикальна партія".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...