Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": Зеленський повинен відмовитися від риторики Порошенко по Донбасу (19.06)

Розміщено: 21.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили проведення Володимиром Зеленським переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, обговорення Зеленським та Макроном питань щодо звільнення українських моряків і врегулювання ситуації на Донбасі, заяву прес-служби Держреєстру виборців, що 9632 українців змінили місце голосування на позачергових виборах в ВРУ, вимога Стефанчука від ВРУ підтримати відставки Генпрокурора і міністра закордонних справ України, відмову підтримати подання про відставку Генпрокурора в парламентському комітеті, Волкер планує найближчим часом відвідати Україну, в Україну прибув новий керівник посольства США, заяву Парубія, що у нього немає повноважень для визначення складу коаліції, заяву Стефанчука про те, що в АПУ підготували законопроекти про кримінальну відповідальність за "кнопкодавство", продовження розгляду поправок до Виборчого кодексу Верховною Радою.

Експерт-міжнародник Юлія Осмоловська зазначила, що їй сподобалося на зустрічі Володимира Зеленського з Ангелою Меркель, що не було завищених, невиправданих і нереалістичних закликів.

"Щодо суті меседжів, то нічого революційного не відбулося, але такого завдання не було на цей візит. Тому що головним завданням Зеленського було особисто познайомитися з Меркель, детально довести підходи бачення своєї позиції і у зовнішній політиці, і в ситуації з реформами. Мені сподобалося що не було завищених, невиправданих і нереалістичних закликів, наприклад, "зупинімо "Північний потік-2", щоб він не працював жодним чином", що завжди ставило політичне керівництво Німеччини в незручне становище, оскільки Зеленський досить дипломатично це сказав "позиції у нас кардинально різні, але ми працюємо над тим, щоб працювати", - розповіла гостя.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Юлія Осмоловська, експерт-міжнародник і Олександр Лівік, народний депутат України, фракція "Блок Петра Порошенко".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...