"Ранок на NEWSONE": Втрачаючи транзит газу, влада фактично заганяє країну в колапс (06.11)

Розміщено: 07.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили основні параметри оновленого держбюджету названі урядом, заяву Оржеля, що будівництво "Північного потоку-2" точно завершать, заяву штабу ООС про те, що розведення сил в Петровському відклали до кінця тижня, прорив труби на перехресті Шота Руставелі та Саксаганського, журналістське розслідування, в якому зазначено, що Олександр Ткаченко не зареєстрував нерухомість, урядом  закладено на 2020-й рік на субсидії для населення 48 млрд грн, введення Мінекономікою онлайн-системи моніторингу земель, доручення Володимира Зеленського створити в Україні військову поліцію.

Політичний експерт Денис Жарких вважає блефом заяви НАК "Нафтогаз" України про рекордну кількість закачаного газу в сховища.

Також він заявив, що втрачаючи транзит газу, влада фактично заганяє країну в колапс.

"Втрата ГТС для України - це десятки тисяч робочих місць, це опалення і економічна подача газу. Тобто це фактично загнати країну в колапс. Нікому це взагалі не цікаво, у них суцільні перемоги. Звичайно у них перемоги, тому що потім терміново знадобиться звідкись брати гроші, а ці гроші знову ж виколотити з нас з вами, а вони отримають хабарі від зовнішніх гравців, від тих же американців, поляків. Знищити за зовнішні гроші ГТС своєї країни і не понесуть за це відповідальність", - підкреслив експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - Денис Жарких, політичний експерт і Лариса Дроздова, медіаексперт.