Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": всі вже змирилися з тим, що вибори відбудуться 21-го липня (21.06)

Розміщено: 22.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили визнання КСУ конституційним указ Володимира Зеленського про розпуск ВРУ та призначення позачергових виборів, перейменування Адміністрації Президента в Офіс Президента, заява Разумкова про те, що теоретично партія "Слуга народу" може об'єднатися з партією "Голос", якщо співпадуть їхні цілі, заяву Мінгареллі, що для отримання 500 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС Україні потрібно виконати ще п'ять умов, продовження розгляду ВРУ Виборчого кодексу.

На думку політичного аналітика Максима Маньківського, будь-яке рішення КСУ має політичне підґрунтя.

"Це традиційне рішення Конституційного Суду, він не зрадив себе. Ми пам'ятаємо, що будь-яке політичне рішення, яке приймає КСУ, може на щастя, може на жаль, стає на бік діючого президента. Ми розуміємо, що юридичного рішення тут не могло бути, але та мотивація, яка була прописана в цьому рішенні, для мене була трохи дивною", - зазначив аналітик.

Крім цього додав, що ЦВК не має жодних важелів на законодавчому рівні для скасування виборів, це технічний орган, який забезпечує проведення виборів.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Максим Маньковський, політичний аналітик і Ірина Сисоєнко, народний депутат України, фракція "Самопоміч".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...