"Ранок на NEWSONE": відставка Гройсмана не привела б до серйозних змін (31.05)

Розміщено: 01.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили внесення Зеленським у Верховну Раду подання про звільнення глав МЗС, Міноборони та СБУ, новий український правопис, який набере чинності з 3 червня, зміну Зеленським голови управління Державної охорони України.

На думку Артура Білоуса, Володимир Гройсман хотів піти у відставку, щоб приділити більше часу своїй новій політичній партії.

"Я думаю Гройсман і хотів цього (піти у відставку - ред.), починаючи свій політичний проект і йдучи на вибори зі своєю новою партією. Але тепер депутати й той же "Блок Петра Порошенко" трохи прив'язали його до себе, щоб він не мав політично вільного часу. Працюй далі, на чолі уряду", - зазначив Білоус.

За словами Артура Білоуса, Ігор Коломойський має серйозний вплив на Зеленського.

"Коломойський має серйозний вплив на цю команду. Зеленському хочеться бути самостійним, хочеться, але не можеться. Тому його команда — це баланс його власних інтересів, його "Кварталу-95", його сценаристів і продюсерів. Наскільки вони професійні у політиці — це поки що питання риторичне. І безумовно такої важкою руки — це Богдан, це охорона", - підкреслив він.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Артур Білоус, народний депутат України III скликання, Юрій Чижмарь, народний депутат України, фракція Радикальна партія.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.