"Ранок на NEWSONE": Верховна Рада почала бунтувати і саботувати ініціативи Зеленського (07.06)

Розміщено: 09.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили прийняття Верховною Радою закону про ТСК, заяву Стефанчука про те, що на наступному тижні президент ще раз внесе подання на звільнення чиновників, на цей раз їх буде чотири, не прийняття ВРУ подання президента про відставка двох міністрів і глави СБУ, заява прес-служби АП, що гроші на оренду техніки не виділялися, відповідь Володимира Зеленського на петицію про свою відставку, заяву Держдепартамент США про те, що українці в першій трійці біженців в США, відмова Верховної Ради виносити на порядок денний проект закону Зеленського про незаконне збагачення, заяву Медведчука, що головна концепція мирного плану — врегулювання конфлікту на сході України, підтримання народними депутатами введення штрафів за незаконне носіння військової форми.

Політичний експерт Олег Голубенко вважає, що закон про тимчасові слідчі комісії, який встановлює процедуру відсторонення президента з його поста в порядку імпічменту, потрібно було прийняти набагато раніше.

"Запізнилися щонайменше на чотири роки. Краще пізно, ніж ніколи. Я думаю, що це перша з заслуг українського народу, що вибрали Зеленського. Тому що ми розуміємо, якби вибрали Порошенко, то ніхто б не приймав подібних законів, тим більше в такій редакції", - підкреслив експерт.

На думку політолога, громадський тиск буде сприяти реалізації цього закону.

"Ми звикли розв'язувати наші проблеми шляхом майданів і революцій — це неправильно, тому який би не був цей закон — він дає якийсь механізм. Звичайно, що під тиском суспільства, а ми повинні розуміти, що ми хочемо, щоб у нас формувалося громадянське суспільство, а громадянське суспільство передбачає громадський контроль. Думаю, що можливо тиск буде сприяти реалізації цього закону", - додав політолог.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Олег Голубенко, політичний експерт, Олександр Попов, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, екс-голова Київської міської державної адміністрації.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.