"Ранок на NEWSONE": Україні потрібно не годувати зі свого бюджету корупціонерів, а будувати проекти (03.12)

Розміщено: 05.12.2018

У програмі "Ранок на NEWSONE" говорили про зустріч Трампа і Путіна на саміті "G-20", відвідання громадською спостережною комісією РФ захоплених українських моряків, акцію в США на підтримку полонених українських моряків, затримання українців у Тбілісі, можливість зупинити будівництво "Північного потоку-2".

В ефірі згадали про обговорення конфлікту в Приазов'ї Меркель і Макроном.

Олександра Решмеділова висловила свою думку стосовно залучення міжнародного співтовариства для врегулювання відносин між Україною і Росією.

"Власноруч вирішити питання з агресією Росії на території України надзвичайно складно і не виходить. А партнери не дуже поспішають допомагати. Хоча реакція є, але не така, яку очікувала українська влада", - сказала вона. 

Коментуючи це ж питання, Петро Охотін заявив: "Дуже дивно спостерігати за тим, як Україна по-дитячому сподівається на розірвання дипломатичних угод між ЄС і Росією. При тому, що сама Україна їх не розвиває, а інші держави діють, враховуючи свої національні інтереси".

Олександр Солонтай зазначив, що звинувачувати президента у конфлікті в Азовському морі не потрібно.

"Справді, президент хотів скористатися цією ситуацією, будь-який політик вчинив би аналогічно. Але звинувачення Порошенка у моделюванні цієї ситуації - перебільшення", - резюмував гість. 

З Когутом згадали про зниження вартості транзиту газу "Нафтогазом".

"Це рішення було прийнято для того, щоб зробити наш сервіс більш привабливим для іноземних держав, а не виключно для  Росії", -зауважив він. 

Мельничук вважає, що ситуація в Азовському морі була спецоперацією, виконанням якої займалася Україна.

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим і Катериною Жуковою - народний депутат України, позафракційний Сергій Мельничук, політичний експерт Олександра Решмеділова, політичний консультант Петро Охотін, політолог Ігор Когут, політичний експерт Олександр Солонтай.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.