"Ранок на NEWSONE": Україна знаходиться на донорської голці і в борговій ямі МВФ (25.11)

Розміщено: 26.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили завершення роботи місії МВФ в Україні, заяву О'Брайен, що вступ України в НАТО зараз не стоїть на порядку денному, заяву ПФУ, що з 1 грудня мінімальна пенсія збільшиться на 74 грн, в оборонному бюджеті США на 2020 рік можуть передбачити санкції проти "Північного потоку-2", обговорення Загороднюком з держсекретарем ФРН Зіммером ризики нормандського формату, основна умова участі України в нормандському форматі: підписання формули Штайнмайера.

Журналіст і політичний оглядач Ірина Гаврилова заявила, що Україна знаходиться на донорської голці і в борговій ямі МВФ.

"Ми неодноразово чули, що Україна злізе з донорської голки МВФ, проте ми занурюємося все глибше в цю яму, борги наші ростуть, і третина нашого бюджету йде на оплату зовнішніх позик", - сказала журналіст.

На думку Гаврилової, причиною того, що Україні не дають черговий транш, є конфлікт з Коломойським, який воює за свій ПриватБанк.

"Ми бачимо, що місія вдруге за півтора місяця їде з України безрезультатно, це пов'язано з протистоянням з Коломойським, який воює за свій ПриватБанк. Власне це є причиною глибокого конфлікту, причиною того, що Україні не дають черговий транш, без якого наша економіка може опуститися на саме дно. Тут зійшлися інтереси Сороса і Коломойського", - зазначила експерт.

"Це політичний гачок, на якому Україну тримають багато років і завдяки цьому висмоктують з неї всі ресурси. Після того, як нас підсадили на цю донорську голку, МВФ вимагає платити борги не просто грошима, а землею", - резюмувала Гаврилова.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - Ірина Гаврилова, журналіст, політичний оглядач і Павло Кутуєв, професор соціології.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.