"Ранок на NEWSONE": у Тимошенко є шанси стати прем'єр-міністром після парламентських виборів (14.06)

Розміщено: 16.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили дострокові вибори, які не відбудуться, якщо два пункти указу про розпуск парламенту будуть визнані неконституційними, припущення Разумкова про введення ринку сільськогосподарських земель протягом року, ремонт Шулявського мосту в Києві: як проходить будівництво,  запуск "Укрзалізницею" потягів з Києва до Болгарії.

Політичний експерт Антон Фінько зазначив, що зараз ми спостерігаємо тіньовий перерозподіл землі.

"Весь цей час ми спостерігаємо тіньовий перерозподіл землі, що, так чи інакше, відбувається негласна приватизація. На мою думку, таке гальмування викликане тією ситуацією, щоб виключити величезне скупчення земельних багатств земельних ділянок", - пояснив експерт.

Економіст Сергій Фурса заявив, що ринок сільгоспземлі держави — це величезний тіньовий ринок, величезні корупційні потоки, які йдуть повз бюджет.

"З точки зору того, щоб запустити ринок, ви приймаєте ринок про обіг сільгоспземель і ринок запускається. Насправді, кадастр — там плюс-мінус все готово, там проблема з державними землями, а не з приватними. І поки ви не скажете, що з 1-го липня або 1-го вересня запускається ринок — ніхто і нічого робити не буде. Це ж українські чиновники й ми розуміємо, що вони саботують процес, тому що ринок сільгоспземлі держави — це величезний тіньовий ринок, величезні корупційні потоки, які йдуть повз бюджет", - резюмував Фурса.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Антон Фінько, політичний експерт і Дмитро Лінько, народний депутат України, фракція "Радикальна партія Ляшка".