"Ранок на NEWSONE": У наступному році нас може чекати розпуск уряду і Верховної Ради (26.11)

Розміщено: 27.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили відсутність в бюджеті на 2020 рік коштів на сенсорну кнопку для голосувань депутатів, невдоволення майже половини українців роботою нинішньої Верховної Ради, телефонну розмову Зеленського з Путіним з питання повернення майна з українських кораблів, підтвердження в Мінобороні, що "народний мер" Горлівки - їх розвідник, заяву Гончарука, що Україна розраховує на довгострокову угоду з РФ по транзиту, можливе проведення переговорів по транзиту газу через Україну 29-го листопада, заяву Кремля, що не планують зустріч Путіна із Зеленським у форматі тет-а-тет, заяву "Нафтогазу", що він готовий прийняти від "Газпрому" газ замість грошей, неминуче подорожчання газу, світла і води.

Журналіст і політичний експерт Володимир Кацман заявив, що в наступному році нас може чекати розпуск уряду і Верховної Ради.

"Я передбачаю, що восени, нинішній склад уряду, який проявив себе тільки в катанні на самокатах, так чи інакше, буде відправлений у відставку. Тому що грошей від МВФ немає, перекредитуватись нічим, розпродадуть підприємства, розпродадуть землю. Комусь за це потрібно буде відповідати. Хто перший відповість? Уряд. Доля уряду - максимум до весни. Що стосується Верховної Ради, то тут складніше, вона регулюється законом - рік її не можна переобирати. Я сподіваюся, що вже навесні, разом з місцевими виборами, можливий варіант, по якому буде переформатована ця Рада. Тому що "зелена Рада" ні до чого доброго не приводить людей", - резюмував Кацман.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - Володимир Кацман, журналіст, політичний експерт і Олександр Савченко, політичний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.