"Ранок на NEWSONE": Тиск на "NEWSONE" і "112" суперечить усім конвенціям, прийнятим в передовому світі (08.11)

Розміщено: 09.11.2019

 

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили початок розведення сил і засобів в Петровському, яке повинні сьогодні почати, спостереження ОБСЄ за ситуацією з правами журналістів в Україні, заяву Зеленського, що хто не виправдає очікування, з тими попрощаються, злив в інтернет пранкером "Джокером" листування з Миколою Тищенко, повідомлення Криклія, що траси в областях України відремонтують за 450 млн євро, вимогу Шевченківського райсуду Києва почати в ДБР слідство проти Ткаченко, нові правила отримання субсидій, що озвучені в Мінсоцполітики.

Доктор економічних наук і професор Василь Голян заявив, що тиск на "NEWSONE" і "112" суперечить усім конвенціям, прийнятим в передовому світі.

"Я думаю, що останні дії Ткаченка і профільного комітету, свідчать про те, що вони налаштовані прямо або опосередковано тиснути на інформаційні канали, які мають альтернативний погляд і забезпечують, на мою думку, неупереджене розуміння процесів, що відбуваються в Україні", - зазначив професор.

"Ті дії, які проводилися стосовно "NEWSONE" і "112", суперечить усім конвенціям, прийнятим в передовому світі. Я думаю, що такі явні спроби влади заборонити, обмежити діяльність окремих інформаційних каналів, будуть негативно сприйматися міжнародною спільнотою", - резюмував Голян.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - Василь Голян, доктор економічних наук, професор і Олександр Лазарев, політолог.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.