"Ранок на NEWSONE": "Слугам" потрібно "дотиснути" Ляшко і офіційно заявити в Нацполіцію про напад на Геруса (07.11)

Розміщено: 08.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили створення Зеленським Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, бійку Ляшко і Геруса в аеропорту, заяву Милованова, що в 2022 році середня заробітна плата буде 16047 гривень, узгодження Кабміном термінів проведення перепису населення, написання Дубинським і Бужанським заяв на вступ в партію "Слуга народу", умови "Газпрому" для продовження транзиту російського газу через Україну.

Політичний експерт В'ячеслав Орєхов заявив, що "слугам" потрібно "дотиснути" Ляшко і офіційно заявити в Нацполіцію про напад на Геруса.

"Це заготовка. Ляшко пішов з компанією, з командою. Один з них стоїть і знімає, а другий притримує - роблять провокацію проти голови Комітету енергетики Андрія Геруса. Це реальна провокація і злочин. Я б на місці "Слуги народу" підготував звернення по його заявою в Нацполіцію, хай би провели розслідування стосовно Ляшка, і привернули б його до кримінальної відповідальності. Це питання потрібно "дотискати"", - сказав Орєхов.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - В'ячеслав Орєхов, політичний експерт і Павло Кутуєв, професор соціології.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.