Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": "Слуга народу" розігрує сценарій з фільму - хороший президент і поганий парламент (11.06)

Розміщено: 13.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили початок розгляду КСУ указу президента Володимира Зеленського про розпуск Ради, присутність Зеленського на засіданні КСУ, який буде розглядати указ про розпуск Ради, соціологічні дослідження, згідно з якими до парламенту пройдуть чотири політсили, заява прес-служби АП про те, що Зеленський звільнив керівника СБУ в Рівненській області Василя Бедрія, заява Мінсоцполітики, що цього літа в Україні збільшиться кількість субсидіантів, введення в Україні системи штрафних санкцій за комунальні борги, інвестиції норвезької компанії в сонячну енергетику України.

Політолог Ігор Петренко зазначив, що "Слуга народу" зараз розігрує сценарій з фільму або серіалу — хороший президент і поганий парламент.

"Зараз" Слуга народу "розігрує сценарій з фільму або серіалу — хороший президент і поганий парламент. І вони будуть говорити, що стара система не хоче змінюватися. А з приводу того, що буде падати їх рейтинг — так немає підстав для цього, тому що у нього (Зеленського - ред.) є тільки Адміністрація Президента, РНБО та СБУ, там його заступник і все. Йому не дали призначити міністра закордонних справ, міністра оборони, коли дійсно можна було за конкретними фактами критикувати вже діяльність його людей", - підкреслив Петренко.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Петренко Ігор, політолог і Мороз Олександр, голова ВРУ 1994-1998, 2006-2007 рр.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...