"Ранок на NEWSONE": померла активістка Катерина Гадзюк (05.11)

Розміщено: 06.11.2018

У студії обговорили смерть активістки та радниці мера Херсона Катерина Гандзюк, підписання угоди "Про співпрацю та взаємодію між Україною та Вселенським Константинопольським патріархатом", проект бюджету-2019 в другому читанні, який має підтримати ВР до кінця місяця, розгляд парламентом питання Національної безпеки, а також візит Порошенка до Турції.

Юрій Чижмарь сказав, що в першому читанні не голосував за бюджет, та висловив свою теперішню думку:

"Зараз хочу побачити, як зміняться показники бюджету у зв’язку з подорожчанням ціни на газ, як зміняться показники по субсидіям, тому що я розумію, що в першому читані нам підсунули законопроект без урахування нових цін".

Крім того, Ангеліна Пичик запитала у Юрія, чи правда те, що депутати, не голосуючи за бюджет у першому читанні, просто набивають собі ціну таким чином, на що отримала таку відповідь:

"Є два моменти. Є момент, коли депутат або цілі фракції маюдть свої вимоги, які не враховані в законі до першого читання, бо він відпрацьовується саме у Кабміні. Далі про бюджетну резолюцію – приймаючи її, ми звертаємось до уряду з проханням врахувати депутатські пропозиції".

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максом Назаровим та Ангеліною Пичик - політичний експерт Сергій Биков, політолог Олексій Якубин та народний депутат України від фракції "Радикальна партія" Юрій Чижмарь.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.