"Ранок на NEWSONE": Питання створення Антикорупційного суду (27.02)

Розміщено: 27.02.2018
"Ранок на NEWSONE": Питання створення Антикорупційного суду (27.02)

З гостями програми обговорили заяву Парубія, що парламент повинен розглянути створення Антикорупційного суду, новину, що з 1 січня середній розмір пенсії зріс більш ніж на 35%, заяву Джеймса Меттіса, що прийняття Верховною Радою закону про Нацбезпеку дозволить провести реформи в українській оборонній сфері, заяву Богомолець, що майже 600 ветеранів АТО вчинили суїцид з 2014 року, заява Тимошенко, що влада планує тіньову приватизацію газотранспортної системи України, підвищення ціни на газ.

Георгій Тука заявив, що він підтримує створення Антикорупційного суду.

"Це питання не зовсім до мене, я його не розробляв, я його не подавав. Відносно загальної ситуації, без будь-яких заперечень це, напевно, якщо взяти вимоги суспільства, відкласти соціальні вимоги, то, напевно, все-таки боротьба з корупцією на першому місці в суспільстві. Я абсолютно підтримую позицію НАБУ і САП щодо необхідності створення такого суду", - сказав гість програми.

При цьому, за словами Туки, в ідеалі всі суди повинні мати високий рівень довіри.

"Звичайно, б в ідеалі, якби у нас всі суди були не корумповані, з високим рівнем довіри, з підтримкою суспільства, але ми всі живемо в одній державі і прекрасно знаємо, що судова гілка влади має найнижчий рівень довіри", - сказав Тука.

Гість програми "Ранок на NEWSONE" з Ростиславом Сухачовим і Ангеліною Пичик - Тука Георгій, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.