"Ранок на NEWSONE": Питання не в самому листуванні Яременко, а в тому, що він займається цим в робочий час (01.11)

Розміщено: 02.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили анонс Столтенберга про комплексний пакет допомоги для України, зняття Угорщиною вето з заяви комісії Україна-НАТО, листування Яременко під час засідання ВРУ, заяву Рябошапки, що Дубневича можуть позбавити волі на 12 років, заяву Мінрегіону, що в Україні вже опалюють понад 68% житлових будинків, заяву Зеленського, що Україна готова до нового рівня співпраці з НАТО, плани Кабміну звільнити 18,5 тисяч службовців райадміністрацій, скорочення боргів українців за комунальні послуги, підрахунок Держстатом середніх зарплат штатних працівників за вересень.

Політичний експерт Олександр Савченко заявив, що питання не в самому листуванні Яременко, а в тому, що він займається цим в робочий час.

"Статус народного депутата - це почесні обов'язки, які мають на увазі не тільки отримання зарплати в конвертах, але це і високий рівень моралі, який він повинен показувати, визначених сімейних цінностей. Їх зігнали в стіни Верховної Ради у зв'язку з тим, щоб суспільство бачило критерії та орієнтири до чого прагнути", - зазначив він.

"Ось ці ігрища у Верховній Раді, які відбуваються, показують одне - моральний рівень тих, кого туди загнали, в більшості своїй це партія "Слуга народу", моральний рівень їх настільки низький, що вони навіть починають чинити опір, брехати і знущатися тоді, коли їх вже приперли до стінки. Питання не в листуванні, питання не в цьому. Він міг і, швидше за все, займається цим в неробочий час", - резюмував експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом очей і Вікторією Панченко - Олександр Савченко, політичний експерт і Павло Кутуєв, професор соціології.