"Ранок на NEWSONE": після вироку Януковичу, Порошенко повинен задуматися про свою долю після виборів (25.01)

Розміщено: 28.01.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили резолюцію ПАРЄ про морську агресію РФ проти України, заяву внутрішньої розвідки України про втручання РФ у процес виборів, закликання Андрія Реви не оплачувати газ за січневим квитанціями, оголошення вироку Віктору Януковичу , транзит газу через територію України.

Ігор Гарбарук зазначив: "Держава і, зокрема, Андрій Рева, винні у тому, що не контролювали підприємства, які зараз встановили надзвичайно великі тарифи на комунальні послуги".

"Я думаю, що сторона захисту буде продовжувати судову тяжбу, адже кримінально-процесуальні норми дотримані не були", - заявив Постернак.

Олексій Жмеренецький припустив, що суд у справі Віктора Януковича, міг навмисно допускати явні помилки.

"Справа Віктора Януковича - спроба влади відволікти населення від серйозних проблем", - сказала Валерія Заружко.

"Я певен, що Андрій Рева ніколи не намагався розібратися зі своїми платіжками за газ. А це потрібно було зробити до того, як робити гучні заяви щодо їх незаконності", - вважає Олексій Кучеренко.

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максимом Назаровим і Вікторією Панченко - економіст, міжнародний експерт Ігор Гарбарук, політтехнолог Олег Постернак, експерт з інноваційної політики Олексій Жмеренецький, народний депутат України з фракції "Радикальна партія" Валерія Заружко, екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.