Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": перші кроки Володимира Зеленського відповідають потребам суспільства (03.06)

Розміщено: 04.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили перебування Зеленського на посаді президента офіційно 2 тижні, створення ЦВК 199 окружних виборчих комісій на парламентські вибори, зростання ціни на газ для населення з 1 червня, обіцянку Супрун продовжити працювати в Україні після парламентських виборів, реєстрація в Верховній Раді проекту закону про імпічмент.

За словами політолога Петра Олещука, перші кроки президента Володимира Зеленського відповідають запиту суспільства.

"На мою думку, вони (перші кроки президента - ред.) в цілому адекватні, відповідають тим завданням, які перед ними стояли, з огляду на результати виборів. Що хотіло суспільство від Зеленського, чому його вибрало 73% виборців? Вони хотіли повного перезавантаження української політики, тому логічно, що він почав саме з розпуску Верховної Ради, тому що це саме те, чого чекали громадяни", - пояснив політолог.

Експерт зазначив, що Зеленський призначає в Адміністрацію Президента своїх людей, які особисто будуть йому допомагати виконувати його функції.

"Щодо кадрових рішень, потрібно розуміти, що він поки сформував тільки свою адміністрацію. Адміністрація — це по суті патронажна служба президента. Він формує її таким чином, як вважає за потрібне і тієї кількості людей, яку вважає за потрібне. Це люди, які особисто будуть йому допомагати виконувати його функції. Можемо це обговорювати, щось підтримувати або не підтримувати, але в загальному — це його служба", - зазначив Олещук.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Олещук Петро, ​​політолог, Юрій Єхануров, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., Міністр оборони України 2007-2009 рр.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...