"Ранок на NEWSONE": партія у Медведчука в Раді буде більшою, ніж у Тимошенко і Порошенко (26.07)

Розміщено: 27.07.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили обробку ЦВК понад 99% протоколів — в парламент проходять п'ять партій, депутатів "Слуги народу" відправлять на курси перед початком роботи в Раді, в п'яти виборчих округах можуть провести перерахунок голосів.

Громадський діяч Олександр Скубченко зазначив, що виборці голосували не за людей, яких в обличчя ніхто не бачив і не знає, а за те, що за їх спиною стоїть Зеленський.

Також він заявив, що партія у Медведчука в Раді буде більшою, ніж у Тимошенко і Порошенко.

"Разумков вже заявив, що вони вже готові віддати місце віце-спікер, але нехай опозиція між собою визначиться хто з них опозиція. На мій погляд, це неправильний підхід з його боку, тобто це повинна влада визначити. Мені здається, що тут повинен бути підхід простий, ось якщо ми беремо опозицію, то у одних один вектор, у інших — інший", - висловився експерт.

"На сьогодні у нас виходить, що мир підтримують більше і партія Медведчука, вона буде більшою фракцією, ніж у Тимошенко і Порошенко. Ось цих і призначити парламентською опозицією. Тим більше, що партія з самого початку виборів назвала себе опозицією", - підкреслив Скубченко.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Олександр Скубченко, громадський діяч і Валентин Землянський, експерт з питань енергетики.