"Ранок на NEWSONE": нова влада дуже розчарує українців, якщо підтримає репресії проти NEWSONE (06.09)

Розміщено: 07.09.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили обшуки в "Укренерго": співробітників підозрюють в розкраданні 40 млн грн, реєстрацію "Опозиційною платформою — За життя" законопроектів, спрямованих на захист населення, звернення Нацради до суду з проханням анулювати ліцензію телеканалу NEWSONE, заяву Медведчука, що обмін утримуваними між Україною і Росією відбудеться найближчим часом, особисту зустріч Медведчука і Путіна, де обговорювали повернення Клиха і Карпюка, підтримку євродепутатами телеканалу NEWSONE.

Експерт з енергетичних питань Дмитро Марунич висловив надію, що нова влада не буде повторювати помилок минулого.

"Те, що відбувалося, сподіваюся, що нова влада не буде копіювати найгірші риси попередньої влади, в тому числі по численним гонінням свободи слова", - підкреслив він.

"Можливо, поки ейфорія і у них є кредит довіри, намагаються розв'язати питання з політичними конкурентами", - зазначив Марунич.

"У суспільстві будуть дуже здивовані й розчаровані, і виборці того ж Зеленського, якщо проти каналу NEWSONE будуть введені якісь репресивні заходи", - сказав експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Марунич Дмитро, експерт з енергетичних питань і Лозовський Сергій, політичний аналітик.