"Ранок на NEWSONE": неминучий відкат рейтингів команди "ЗЕ" піде божевільними темпами (04.09)

Розміщено: 06.09.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили обмеження Верховною Радою депутатської недоторканності, заяву Стефанчука, що Рада розгляне процедуру імпічменту президента наступного тижня, напрямок народними депутатами до Конституційного суду 7 ініціатив, які стосуються змін до Конституції, направлення в КСУ законопроекту про право президента призначити керівників НАБУ і ДБР, заяву Юраша, що необхідно зменшити кількість депутатів через скорочення населення України, заява "Опозиційної платформи — за життя": в країні відкривається новий сезон політичних переслідувань, заява Рабиновича про те, що обіцяного референдуму перед відкриттям ринку землі не було, заяву прем'єр-міністра, що ринок землі в Україні може заробити влітку наступного року.

Політичний консультант Бодров Андрій заявив, що неминучий відкат рейтингів команди "ЗЕ" піде божевільними темпами.

"Недарма Коломойський у своєму інтерв'ю говорить, що через рік буде нова парламентська кампанія. Тобто вони вже готуються до того, що відповідати своїй заявленій програмі через серіал "Слуга народу" практично неможливо. І відкат рейтингу піде божевільними темпами. Звідси й спроби загравання з народною думкою через зняття недоторканності. Тобто зараз, поки не проведені місцеві вибори, поки вони не закріпилися і в місцевих громадах на п'ять років, то потрібно тримати цю планку рейтингу, тримати ось цими кроками", - зазначив політичний експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Бодров Андрій, політичний консультант і Кушнір Світлана, політичний експерт і економічний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.