"Ранок на NEWSONE": нарешті-то генпрокурором став юрист за освітою (30.08)

Розміщено: 31.08.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили початок роботи Верховної Ради 9 скликання, призначення Верховною Радою нових міністрів в парламенті, привітання Курта Волкера нових членів Кабміну.

Економічний експерт Віктор Скаршевський заявив, що в питанні призначення нових і невідомих людей в Кабмін, питання не в прізвищах, а в урядовій програмі, яку Кабмін буде впроваджувати в життя.

"Питання не в прізвищах, а питання в тій програмі урядовій, якщо ми говоримо про Кабмін, яку вони будуть впроваджувати в життя. А з точки зору програми, стратегії, то я, на жаль, не побачив ні чіткої стратегії, ні виразної програми", - зазначив він.

Скаршевський також зауважив, що нарешті генпрокурором став юрист за освітою.

"Зараз генпрокурором стала людина з юридичною освітою, яка знає предмет. Тому я думаю, що коли він представить своє бачення реформування, тоді можна буде вже і обговорити. Найголовніше, щоб прокуратура була політично незаангажована, щоб справи, які починаються — доводилися до логічного завершення", - підкреслив експерт.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко — Віктор Скаршевський, економічний експерт і Ірина Гаврилова, журналіст, політичний оглядач.