"Ранок на NEWSONE": найбільший ризик для цієї влади - об'єднання опозиційних сил в коаліцію (06.02)

Розміщено: 07.02.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили накладення судом заборони на виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляною Супрун, перемовини у Мінському форматі, зміни до Конституції у зв'язку з євроатлантичною інтеграцією, реєстрацію кандидатів у президенти, наглядачів з Росії на виборах в Україні, приватизацію підприємств, прес-конференцію Віктора Януковича в Москві.

В'ячеслав Потапенко зазначив: "Уляна Супрун, у баченні уряду, - драйвер реформ. Тому вона буде отримувати максимальну підтримку, в тому числі, від судової гілки влади".

"Ті люди, які вчора блокували трибуну, в першу чергу проголосують за внесення змін до Конституції", - заявив Віктор Прошкін.

Лабазюк сказав: "Можливість зафіксувати курс до НАТО і ЄС була ще п'ять років тому".

"Охорона здоров'я - та сфера, в якій недоречно проводити експерименти над людьми", - вважає Головко.

Леонід Кожара додав: "Говорити про успіхи реформ неможливо, бо, за всіма показниками, стан охорони здоров'я погіршився".

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Максимом Назаровим і Вікторією Панченко - політичний експерт В'ячеслав Потапенко, політичний експерт Віктор Прошкін, народний депутат України, група "Воля Народу" Сергій Лабазюк, позафракційний народний депутат України, група "Свобода" Михайло Головко, народний депутат України V, VI, VII скликань, міністр закордонних справ у 2012-2014 роках Леонід Кожара.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.