Прямий ефір

"Ранок на NEWSONE": "Нафтогаз" і "Укртрансгаз" спеціально руйнують ГТС України (18.06)

Розміщено: 19.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили зустріч Володимира Зеленського з Еммануелем Макроном, майбутню зустріч Володимира Зеленського з Ангелою Меркель, заяву Богдана про те, що Володимир Зеленський планує переїхати з Банкової в новий офіс європейського типу, старт пленарного тижня в ВРУ, продовження розгляду КСУ в закритому режимі конституційності указу президента про розпуск ВРУ, заяву Зеркаль про те, що Україна попередила Євросоюз, що на початку 2020 го року може трапитися газова криза, заява прес-служби "Укртрансгазу", що заборгованість України за газ, за ​​березень-квітень, становить 4 млрд 100 млн грн, заяву ЗМІ про те, що питання про розширення Євросоюзу буде розглядатися не раніше вересня.

Політичний експерт Віктор Прошкін прокоментував заяву Богдана про те, що Володимир Зеленський планує переїхати з Банкової в новий офіс європейського типу.

"З одного боку, звичайно, влада потребує оновлення, модернізації, нових підходів і можливо це дасть новий поштовх. З іншого боку, ці всі старі будівлі були насичені прослуховуючою апаратурою ще з радянських часів. Тому що радянська влада дуже уважно спостерігала за комуністичною партією УРСР і намагалася бути в курсі справ. Всі ці скандали, навіть той, який був з Кучмою, це ж було не випадково, тому що хтось мав можливість знімати цю інформацію. Тому я думаю, що вони підходять з більш практичної точки зору для того, щоб уникнути зняття кимось інформації. Тому що вони не володіють тією можливістю, щоб це якимось чином припинити", - пояснив Прошкін.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Віктор Прошкін, політичний експерт і Денис Силантьєв, народний депутат України, фракція "Радикальна партія".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...