"Ранок на NEWSONE": моно коаліція дає можливість швидко побудувати президентську вертикаль (24.07)

Розміщено: 25.07.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили обробку ЦВК понад 99% протоколів — в парламент проходять п'ять партій, заяву ЗМІ, що партії "Слуга народу" і "Голос" не контактували про створення коаліції в майбутньому парламенті, презентацію Медведчуком в Страсбурзі мирного плану з врегулювання конфлікту на Донбасі, заяву Зеленського про те, що Руслан Рябошапка є одним з кандидатів на посаду Генпрокурора, справа про вбивство Павла Шеремета досі не розслідувана, заяву Медведчука, що країні потрібно змінити економічний курс, заява Кабміну, що з 1-го серпня ціни на газ для споживачів знизяться як мінімум на 5,5%.

Політичний експерт Денис Жарких зазначив, що монокоаліція дасть можливість швидко побудувати президентську вертикаль.

"Монокоаліція дає можливість досить швидко побудувати президентську вертикаль. Крім більшості в парламенті і контролю президента за парламентом, у нас парламентсько-президентська республіка, повинні бути ще принципи цієї президентської вертикалі і національна культура менеджменту. Ось з принципами і культурою менеджменту у нас повний швах. Я не знаю щодо задоволення, швидше за все це перетвориться на якусь виставу чи все до того йде", - підкреслив експерт.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Жарких Денис, політичний експерт і Суслов Віктор, міністр економіки України 1997-1998 рр.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.