"Ранок на NEWSONE": ми можемо побачити протистояння між Зеленським та групами впливу в "Слугу народу" (29.07)

Розміщено: 29.07.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили планування провести в політсилі "Слуга народу" реформи адміністративної системи, ліквідація в уряді Офісу з питань європейської і євроатлантичної інтеграції, заяву Корнієнко, що Міністерство охорони здоров'я може очолити Михайло Радуцький, а Міністерство освіти — Сергій Бабак, заяви ЗМІ, що "Слуга народу" готова до створення коаліції з партіями, які мають схожу ідеологію, депутати від "Слуги народу" прибули до Трускавця на навчання, заяви ЗМІ, що 19-го серпня Макрон зустрінеться з Путіним, заяву Медведчука, що "Опозиційна платформа — За життя" в парламенті буде діяти в інтересах України, заяви ЗМІ про те, що "Слуга народу" готова до створення коаліції з партіями, які мають схожу ідеологію, заяву Волкера, що підготовка візиту Зеленського в Вашингтон триває.

Професор соціології Павло Кутуєв сказав, що ми можемо побачити протистояння між Зеленським та групами впливу в "Слугу народу".

"Ми не знаємо, як ця монобільшість буде функціонувати, чи не буде вона фрагментуватися і дезінтегруватися. Тому що, безумовно, там є групи впливу, зовнішні впливів, закулісних впливів і буде певний процес з перетягування канатів, побачимо на скільки публічним і закулісним він буде між президентом і цими групами впливу і теж побачимо куди будуть схилятися ці депутати. Тому що одна справа клястися у вірності і зовсім інша справа — реальні дії", - підкреслив Кутуєв.


Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко — Кутуєв Павло, професор соціології та Калиниченко Олексій, політичний аналітик.