"Ранок на NEWSONE": Групи Сороса і Коломойського в "Слузі народу" починають воювати один з одним (05.11)

Розміщено: 06.11.2019

У програмі "Ранок на NEWSONE" обговорили переписку пранкера з депутатом Миколою Тищенко про ситуацію у фракції "Слуга народу", дані ЗМІ, що Андрій Богдан вирушив на відпочинок до Італії, перенесення розведення сил в Петровському, заяву Гончарука, що проект бюджету представлять онлайн, заяву Горбатюка, що Андрій Богдан хоче припинити розслідування злочинів під час революції Гідності, голосування за створення ТСК в питанні трагедії 2-го травня в Одесі: "за" - 79 голосів, рекордна кількість жителів Львова стане донорами для потреб онкохворих, невиконання повністю всіх рекомендацій Венеціанської комісії щодо закону "Про освіту".

Громадський діяч Олександр Скубченко висловив своє здивування тому, що Микола Тищенко став депутатом, оскільки він чудово знав, що доведеться відмовитися від бізнесу.

"Сльози Тищенко, що руйнується бізнес і все інше, а навіщо ти власне туди йшов? Щоб його розвивати завдяки цій посаді? Ти прекрасно знав, що тобі доведеться відмовитися від бізнесу. Ти не можеш бізнес вести взагалі, тому що ти вступив на державну службу, на зарплату, яка непорівнянна з тими доходами, які ти мав раніше. Навіщо Тищенко йшов? Щоб за допомогою влади розвинути свій бізнес?", - висловився Скубченко.

Скубченко також зазначив, що всередині партії "Слуга народу" є групи впливу Сороса і Коломойського, які починають воювати одна з одною.

"Зараз у них інтереси починають перехльостували, і вони починають воювати одна з одною. У групи Сороса і Коломойського інтереси взагалі в розріз на нашу країну", - підкреслив експерт.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Оленою Зінченко - Олександр Скубченко, громадський діяч і Володимир Кацман, журналіст, політичний експерт.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.