"Ранок на NEWSONE": головне завдання Гройсмана - втекти на вибори (30.05)

Розміщено: 31.05.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили підтримку Комітетом ВРУ з питань правової політики й правосуддя перегляду виборчого кодексу, підтримку відставки Володимира Гройсмана Комітетом ВРУ з питань правової політики й правосуддя, скликання Зеленським РНБО через проблеми вугільної галузі, повернення Михайла Саакашвілі в Україну, реєстрацію в парламенті президентського законопроекту про імпічмент, ЦВК зменшила кількість документів для зміни місця голосування, заяви ЗМІ про те, що українські артисти йдуть в політику.

Експерт з питань політики Олександр Солонтай вважає, що депутати можуть не проголосувати за відставку Гройсмана, щоб перешкодити займатися виборами.

"Чи не для того, щоб його (Гройсмана - ред.) підтримати, а для того, щоб перешкодити йому займатися виборами. Тому що, я не думаю, що у Верховній Раді оцінюють його позитивно. Я особисто оцінюю його роботу негативно. Я вважаю, що уряд не впорався з головним своїм завданням — завданням економічних реформ. Разом з тим, у Гройсмана персонально є якісь досягнення, які він хоче зараз розкрити й з цими досягненнями піти на вибори до Верховної Ради".

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Вікторією Панченко — Олександр Солонтай, експерт з питань політики, Олександр Попов, народний депутат Верховної Ради України 6-го скликання, екс-голова Київської міської державної адміністрації, екс-міністр ЖКГ.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.