"Ранок на NEWSONE": через повну зупинку Мінського процесу Зеленський змушений повернутися до старих кадрів (04.06)

Розміщено: 05.06.2019

У студії програми "Ранок на NEWSONE" обговорили смерть хлопчика в київській лікарні, якому в голову влучила куля поліцейського, збори людей під будівлею МВС з вимогою справедливого розслідування, зустріч першого заступника голови СБУ Івана Баканова з журналістами і його заклик до співпраці, представника України на переговорах по Донбасу Леоніда Кучму, заміну Ірини Геращенко на Валерію Лутковську в українській делегації ТКГ в Мінську, перший закордонний візит до Брюсселя Володимира Зеленського, бажання американських сенаторів обмежити права компаній, які причетні до будівництва "Північного потоку-2", роботу депутатів над законом про ТСК і виборчим кодексом на цьому тижні, заяву Сидорович про те, що новий склад парламенту необхідно обирати за зміненим виборчим законодавством, заяву Стефанчука, що Верховна Рада, перш за все, повинна прийняти чотири найбільш важливі законопроекти.

Політолог Ігор Когут зазначив, що вибір в президенти Володимира Зеленського — це стрибок, але в який бік поки що не зрозуміло.

"В особі Зеленського, насправді, ми обрали не так нову політичну якість, скільки можливість швидкого стрибка. Нам потрібен цей стрибок, але в який бік ми поки що не розуміємо і це найгірше, що є на сьогодні. Ця невідомість поселяє страх у багатьох", - пояснив він.

Політолог підкреслив, що не можна управляти державою, просто прийшовши з вулиці.

"Не можна прийти в політику повним неофітом, це не та система, не те стан, не той вік. Насправді потрібно себе внутрішньо і професійно готувати. Це така ж робота. Ти не можеш стати за операційний стіл, прийшовши з вулиці, ти не можеш побудувати будинок, якщо не маєш елементарного розуміння як це робити. Тоді чому ми представляємо, що управляти державою можна просто прийшовши з вулиці", - зазначив Ігор Когут.

 

Гості програми "Ранок на NEWSONE" з Едуардом Гльозою і Катериною Жуковою — Когут Ігор, політолог, Рябчин Олексій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина".