Прямий ефір

"Український формат. Післямова" (18.03)

Розміщено: 20.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом обговорили пандемію коронавірусу.

На думку спікера ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко" Тетяни Проторченко, паніка країну може розірвати швидше, ніж будь-який вірус.

"З кожним днем ​​змінюється інформація про ознаки хвороби і про вікові категорії людей, які більш схильні до цього вірусу. Тому без тесту можна бути 100% впевненим з чим зіткнувся людина. Я до всього ставлюся філософськи. Розумію, що загроза є, але найбільша наша загроза - паніка. Це те, що країну може розірвати швидше, ніж будь-який вірус".

Екс-народний депутат України Микола Катеринчук вважає, що всі українці перехворіють коронавірусом.

"Те, що ми все перехворіємо на цей штам грипу, це стовідсотково. Питання - коли і як. Я б радив вводити надзвичайний стан. Є загальні поради, але це не допоможе, ми в різних формах перехворіємо. В суботу з'явиться мільйон тестів, і ми нарешті зрозуміємо обсяг заражених в Україні. Зараз статистика більш заспокійлива, нібито ситуація контрольована. Але це лише тому, що вона невідома. у Європі щодня проводять до 400-500 тисяч тестів".

Політолог Олексій Якубін зазначив, що складається враження, що розпочалися перегони між центральною і місцевою владою, хто введе жорсткіші заходи.

"Щодо цих обмежень в транспорті, що все повинні знаходитися в масках, а хто повинен забезпечити ці маски, якщо їх немає в аптеках? Якщо далі буде розвиватися інфекція, то частина населення буде висувати влади претензії, що вони нічого не зробили. У мене складається враження, що почалися гонки, хто введе жорсткіші заходи, між центральною і місцевою владою", - сказав він.

 

Гості студії - Землянська Наталія, експерт з трудових відносин, міграції та профспілкового руху, Проторченко Тетяна, спікер ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", Якубін Олексій, політолог, Микола Катеренчук, народний депутат України IV - VII скликань.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...