Прямий ефір

"Український формат. Післямова" (11.03)

Розміщено: 13.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Післямова" з Олександром Шелестом обговорили оголошення пандемії коронавірусу, оголошення прем'єр-міністром всеукраїнського карантину, міжпарламентський діалог заради миру, падіння гривні.

Екс-народний депутат України Олена Бондаренко вважає, що влада України щось приховує щодо коронавірусу.

"Сектор торгово-розважального бізнесу вже бунтує - вони не хочуть закриватися. Я прекрасно розумію чому. Ніхто не пояснив, чому при формально зареєстрованому одному випадку коронавірусу в країні, у нас оголошують мало не аврал. Тобто від нас щось приховують, і не говорять як від цього рятуватися".

Громадський діяч Геннадій Балашов вважає, що політики піаряться на темі коронавірусу.

"В Україні непогана медицина і хороші протоколи. Те, що витворяють політики і телебачення - лякають людей. Вони біжать до магазинів, вони бояться, їм оголошують карантин - це все піар політиків. На жаль, політики сьогодні піаряться на коронавірусі. У нас один встановлений хворий і не треба сіяти паніку. Я вважаю, що не треба було оголошувати карантин".

Політичний експерт Михайло Чаплига прокоментував заяву прем'єр-міністра Шмигаль про введення карантину по всій території України і обмеження масових заходів.

"Він Конституцію читати навчиться? У цій державі, хоч хто-небудь? Для того, щоб обмежити масові заходи, потрібно проголосувати надзвичайний стан в Раді!"

Екс-нардеп Олена Бондаренко зазначила, що українці масово не довіряють уряду.

"Воно не виникає через відсутність інформації. Що значить коли прем'єр-міністр повідомляє про карантин? Це повинен робити медик, інакше це відштовхує, а не викликає довіри", - підсумувала вона.

 

Гості студії - політичний експерт Михайло Чаплига, кандидат політичних наук Ростислав Балабан, народний депутат V-VII скликань Олена Бондаренко і громадський діяч Геннадій Балашов.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...