"Український формат. Передмова" (24.04)

Розміщено: 25.04.2019
"Український формат. Передмова"  (24.04)

В ефірі програми "Український формат" обговорили наміри Росії роздавати російські паспорти на Донбасі, результати виборів президента України.

В Росії є закон, в якому зазначено, що вони мають право захищати своє населення за межами країни. Так було вже в Абхазії, Осетії, коли роздавали російські паспорти. Потім під приводом захисту співвітчизників вводили російські війська. Про це заявив лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко.

"Це сигнал до того, що за роздачею паспортів на Донбасі, може далі йти російська армія, легалізація російської агресії. Це дуже великий виклик для України. Міжнародне співтовариство має негайно реагувати на черговий акт агресії. Я чекаю реакції новообраного президента Володимира Зеленського. Саме Зеленського, а не його команди. Люди вибирали Зеленського, а не його радників. Тому українцям важливо сьогодні чути не тільки позицію вже колишнього президента Петра Порошенка, а й позицію новообраного президента Зеленського щодо ситуації на Донбасі ", - зазначив Ляшко.

Олег Ляшко вважає справедливим результат виборів.

"П'ять років ми були в опозиції до Петра Порошенка, до побудованої системі його влади жадібності і бідності українців. Результат виборів - це відповідь українців на ту систему, яку побудував Петро Порошенко ", - додав лідер" Радикальної партії ".

Бажання когось в парламенті обмежити права президента Ляшко назвав конституційним переворотом.

"Ми не підтримуємо цієї ініціативи, новообраний президент повинен мати всі повноваження передбачені конституцією для приведення в дію свою програму і обіцянки, які давав громадянам", - підкреслив Олег Ляшко.


Гість студії - Ляшко Олег, лідер "Радикальної партії".