Прямий ефір

"Український формат. Передмова" (25.03)

Розміщено: 26.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили введення урядом надзвичайної ситуації по всій Україні до 24 квітня, 113 підтверджених випадків зараження коронавірусом в Україні, медичну реформу, дії влади під час карантину, розробку в Україна тестів для визначення коронавірусу, постачання з Китаю тестів на коронавірус, співпрацю з МВФ.

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Рабінович Вадим заявив, що плану дій влади виходу з кризи не бачить.

"Це, як в божевільні, самі не можуть і іншим не дають ... Плану дій я не бачу. Якихось зрушень я не бачу. Ви питаєте - проживемо ми місяць - я не знаю. Нічого не зроблено".

За словами нардепа, карантин - це час самоочищення і самосвідомості.

Рабінович також заявив, що це шантаж з боку МВФ прийняти закон про ринок землі в період епідемії.

"Друзі, які говорять в період епідемії, коли гинуть люди, що ми вам дамо гроші, якщо ви продасте землю - це якийсь шантаж на крові".

Рабінович вважає, що Україні потрібно скопіювати комплекс заходів у Росії для того, щоб люди не потрапили в критичну ситуацію під час карантину.

"Нам потрібно просто скопіювати і додати ті пункти, яких немає в Росії. Потрібно дуже жорстко розписати, але у нас нічого цього немає. Ви мене питаєте, що буде через два тижні, вони (влада) не знають, що буде через два дні".

На думку нардепа, влада не організувала належну перевірку евакуйованих із закордону людей на коронавірус.

"Ніхто в карантин не потрапив і таким чином вони посилили епідемію в країні", - резюмував він.

 

На зв'язку зі студією - Рабінович Вадим, народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...