Прямий ефір

"Український формат. Передмова" (25.03)

Розміщено: 26.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили введення урядом надзвичайної ситуації по всій Україні до 24 квітня, 113 підтверджених випадків зараження коронавірусів в Україні, медичну реформу, дії влади під час карантину.

Екс-народний депутат України Червоненко Євген зазначив, що Україна навряд чи витримає, якщо не почне спокійно ставитися до цієї ситуації.

"Ми навряд чи витримаємо всю цю ситуацію, якщо не почнемо тверезо і спокійно до неї ставитися. Потрібно побачити нарешті, що працюють наші правоохоронні органи".

За словами Червоненка, уряд знову перекладає всі обов'язки на волонтерів, а сам практично нічого не робить.

"Треба показати, що держава існує, що держава діє. Сьогодні в державі все знову перекладають на волонтерів. Ми бачимо, що все купують місцеві бюджети і меценати. А де держава?"

Екс-міністр підкреслив, що в Україні необхідно визначити ті галузі, які не можна зупинити.

"Забезпечити роботу базових заводів країни, не скорочуючи їх. Директора ломають голову, щоб не захворіли працівники".

Червоненко вважає, що потрібно ввести покарання людей за порушення карантину або приховування захворювання коронавірусу.

"Я дуже хочу побачити тих, хто не змусив провести тести всім або посадити на обсервацію людей, які заїжджали в країну. Ми своїми руками так перенесли сюди, з палаючої вірусом Європи. Сьогодні є вихід - люди, які порушують карантин або приховали, покарати їх гривнею або адміністративними, кримінальними покараннями. Якщо ми не змусимо людей ставитися до цього питання, як життя або смерті, то нас чекає крах", - резюмував він.

 

На зв'язку зі студією - Червоненко Євген, міністр транспорту і зв'язку 2005 року, народний депутат України IV скликання.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...