Прямий ефір

"Український формат. Передмова" (18.03)

Розміщено: 19.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили пандемію коронавірусу в світі, розгляд можливості запуску метро в обмеженому режимі, медреформу, заяву Зеленського, що олігархи повинні проспонсорувати фонд по боротьбі з коронавірусом, призначення міністром економіки Ігоря Петрашко.

Політичний експерт Вадим Карасьов зазначив, що пандемія коронавірусу кардинально змінить світ.

"Зміниться стиль суспільного життя, економіку треба по суті заново створювати, управлінський контур треба створювати заново. Зараз всі країни переходять на політику національного егоїзму", - сказав він.

За словами політолога, потрібно закінчувати з "кіндерократією" в Україні.

"Я думаю, що ця "кіндерократія"- дитинство, має скоро закінчиться. Не виключаю, що коли пройде пік вірусу, треба думати про проведення восени нових парламентських. Народні депутати повинні бути більш професійні і компетентні".

Карасьов прокоментував заяви деяких чиновників про можливий запуск метро. Він заявив, що всі завбачливі заходи щодо українців можна було організувати краще.

"Це гра наосліп - зробили, подивилися, тепер давайте назад. Тоді люди бачать, що влада нерішуча, до кінця не знає як правильно діяти".

За словами політолога, медреформа "поклала на лопатки" медицину, тепер нам потрібно відновлювати систему.

"Тут важливий урок в тому, що ця медреформа поклала на лопатки нашу медицину. Треба відновлювати нашу медсистему. Мало відновити посаду головного санітарного лікаря, але треба повертати всі ці системи. Ці медичні реформи, які нам нав'язували західні партнери, де вони тепер, ці західні партнери? У чому вони нам допомагають? Порадою?" - висловився він.

Експерт зазначив, що олігархи трохи допоможуть владі грошима в боротьбі з коронавірусів, а ті в свою чергу підуть на поступки олігархам. Однак, зі слів Карасьова, ніхто не допоможе середньому та малому бізнесу, через що багато підприємців не переживуть цю кризу.

 

Гість студії - політолог Вадим Карасьов.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...