Прямий ефір

"Український формат. Передмова" (12.06)

Розміщено: 14.06.2019

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили з'їзди політичних партій в Україні, дострокові вибори в Раду, завершення в КСУ публічного розгляду справи про розпуск Ради, рейтинги партій.

Глава ПП "Суспільно-політичної платформи" Надія Савченко заявила, що у Верховній Раді повинні бути люди, які будуть зосереджені на письмовій роботі, над законотворчістю. Це повинні бути більше юристи та економісти.

"Пробувши у два роки з п'яти в Верховній Раді під куполом, я зрозуміла, що у нас дуже багато хороших професій і дуже багато розумних людей в різних професіях. Але якщо парламент і далі буде, таким як він є, з таким регламентом, то все ж там повинні бути люди, які будуть зосереджені на письмовій роботі, над законотворчістю. Це повинні бути більше юристи та економісти", - підкреслила нардеп.

Крім цього додала, що не можна наповнити Раду виключно шоу-бізнесом, це ж все-таки не циркова арена.

"Кожна професія має право бути представленою, тому що є люди, які в галузях пройшли весь шлях і розбираються в дуже багатьох моментах. Промисловість, наприклад, її не можна нічим замінити, жоден юрист і економіст не прорахує вам так, як людина, яка побудувала бізнес або керувала великим заводом, починаючи з майстра або токаря за верстатом. Тому там повинні бути люди різних професій, шоу-бізнес тут не виняток, але не можна наповнити Раду виключно шоу-бізнесом, це ж все-таки не циркова арена", - резюмувала Савченко.


Гість студії програми "Український формат" з Василем Головановим — Савченко Надія, народний депутат України, голова ПП "Суспільно-політична платформа Надії Савченко".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...