"Український формат. Передмова" (06.11)

Розміщено: 07.11.2019
"Український формат. Передмова" (06.11)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Василем Головановим обговорили річницю визволення Києва від фашистів, парламентські слухання з приводу безпеки діяльності журналістів, рейтинг свободи слова в Україні, напади на журналістів, незаконну побудову поверху на даху столичного будинку для прокурора Кулика, справу Дубневича, виїзд журналіста Бабченко з України, заяву Ірини Луценко про відмову від мандата, листування пранкера з депутатом Миколою Тищенко про ситуацію у фракції "Слуга народу", презентацію Держбюджету на 2020 рік.

Кандидат політичних наук Дмитро Співак заявив, що бюджет на 2020 рік не передбачає розвитку і підвищень зарплат.

"Цей бюджет, який вони представили, це не бюджет розвитку, це не бюджет проїдання, це "стабілізєц" країні прийде з керуванням таких ось кадрів. Вчителі залишаться без підвищення заробітних плат", - зазначив він

Співак також вказав, що в бюджеті на 2020 рік вказані неправдиві цифри, це маніпуляція.

"У цьому бюджеті абсолютно облудні цифри, абсолютна маніпуляція. Підвищили гроші всім силовим органам, абсолютно знизили фінансування субсидій, до 48 мільярдів, ще й ускладнили процес їх отримання. У цьому бюджеті немає податкової реформи. Ніяких чітких алгоритмів відродження економіки немає", - підкреслив кандидат політичних наук.

За його словами, бюджет на 2020 рік нічим не відрізняється від попередніх років, і нас чекає важка зима з підвищенням тарифів.

Співак переконаний, що глава держави України Володимир Зеленський через 1,5 - 2 місяці розжене уряд "недотеп, невдах, абсолютно не розуміючих суті людей", і буде створено уряд технократів, які почнуть "витягати Україну з безодні".

 

Гість студії великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Василем Головановим - Дмитро Співак, кандидат політичних наук і керівник платформи "Національна стратегія розвитку".