"Український формат. Передмова" (04.09)

Розміщено: 05.09.2019
"Український формат. Передмова" (04.09)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат. Передмова" з Василем Головановим обговорили формування влади, ринок землі, скасування ВРУ депутатської недоторканності, ініціативу президента про зменшення кількості депутатів до 300, ініціативу президента про скасування адвокатської монополії.

Народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа — За життя" Ілля Ківа вважає, що влада сьогодні нічого не заважає знизити тарифи.

"100 днів країна працює з новим президентом, сьогодні вже є Кабмін, є монобільшість в парламенті. Що сьогодні їм заважає оголосити тотальну війну знищенню українців через тарифи? Що заважає сьогодні поставити питання про підвищення пенсій і зарплат? Ви скажете: звідки брати гроші, адже цього не було закладено в бюджеті. Але я вам хочу сказати, що про це ніхто навіть не говорить. Тобто ці питання навіть не виносяться на порядок денний, зате Рада 24 години в блискавичному режимі, я називаю це грою в один дотик, подача президента — голосування, відсутність дискусії, відсутності в принципі інакомислення — ось що в Раді сьогодні відбувається", - висловився він.

На думку Ківи, з депутатів зняли недоторканість, щоб вони були більш слухняними при прийнятті важливих рішень.

"Наша країна взяла зобов'язання до 1 січня 2020 року відкрити ринок землі. Ринок землі — це єдине, що у нас залишилося. Ці, і подібні рішення, теж повинні прийматися в один дотик. Вони будуть виноситися на розгляд ВРУ, але тоді не повинно бути затримок. І ось щоб не було затримок, щоб були більш слухняні народні депутати, для прийняття подібних рішень, на мою думку, з них і знімають депутатську недоторканність. Ляльководи позбавили недоторканності своїх ляльок, щоб ляльки були більш поступливі — ось так я бачу цю ситуацію", - підкреслив нардеп.

 

Гість студії — Ківа Ілля, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя".