Прямий ефір

"Український формат". Частина 2 (25.03)

Розміщено: 26.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили введення урядом надзвичайної ситуації по всій Україні до 24 квітня, 136 підтверджених випадків зараження коронавірусом в Україні, розробку урядом законопроекту підтримки бізнесу і населення в період карантину.

Політолог Вадим Карасьов зазначив, що чи витримає населення нинішню кризу залежить від дій влади.

"Треба витримати це все. І тут все залежить від того, як буде діяти влада. Як сьогодні людям витримати цю кризу, якщо люди не працюють? Треба платити їм чи гроші готівкою на витрати, або платити зарплати, лікарняні. Для цього потрібно знайти гроші. Друкувати ми їх не можемо. Запозичувати ми теж сьогодні не можемо. Керівник Рахункової палати показав, що можна знайти 5 млрд. І так потрібно по кожному відомству знайти резерви".

"Не буде грошей - не буде нічого. Люди не витримають цю кризу", - додав політолог.

Народний депутат України від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук вважає, що всі світові фінансові гіганти використовують пандемію коронавірусу для того, щоб знизити вартість активів.

"Я допускаю, що світова криза організований спеціально, тому що не знаходили методи, як збити фінансовий бульбашки, які збиваються кожен фінансова криза. Коронавірус - це або під шумок, або додатково. Не буває таких збігів, коли разом з коронавірусом падає ціна на нафту, це все один продуманий сценарій. Що стосується інвесторів в Україні - я виступаю за те, щоб кожного перевіряти окремо", - сказав він.

Екс-народний депутат України Юрій Левченко зазначив, що українська економіка витримає кілька місяців карантину, проте тільки в тому випадку, якщо його вдасться правильно організувати.

"Україні потрібно використовувати резерви бюджету, переорієнтувати їх. Верховна Рада повинна була б прийняти одноразовий податок на багатство, зробити податок на транзакції вище деякого рівня. Ці всі гроші можна було б спрямувати на стимуляційний пакет", - резюмував він.

 

Гості студії - Герман Ганна, народний депутат України V, VI скликань, Королевська Наталія, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Охрименко Олександр, економічний експерт, президент українського аналітичного центру, Раїм Дмитро, політтехнолог, Комісаренко Сергій, директор Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, член Національної академії наук України, член Національної академії медичних наук України, доктор біологічних наук, професор, Коротких Сергій "Боцман", командир розвідки полку "Азов" 2014 року, Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Карасьов Вадим, політичний експерт, Левченко Юрій, народний депутат України VIII скликання, Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - за життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...