"Український формат". Частина 2 (24.07)

Розміщено: 25.07.2019
"Український формат". Частина 2 (24.07)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили результати, виборів, можливу коаліцію, можливі призначення на посади генпрокурора і прем'єр-міністра.

Політичний експерт Вадим Карасьов заявив, що виборець своїм голосуванням явно показав, що не зацікавлений в мажоритарці і хоче бачити партії, чим і обумовлений такий результат "Слуги народу".

"Довго-довго вбивали мажоритарку, не хотіли її вбивати, а виборець фактично взяв її і добив. Виборчий кодекс, думаю, остаточно її поховає", - зазначив Карасьов.

На думку експерта, партія "Слуга народу" отримала подвійний бонус — вона взяла більшість і за списками, і по округах.

"Тобто, на рівному місці отримали двічі результат. Це значить, що люди вже не орієнтуються на персоналії політиків, а хочуть йти за партіями. Українці хочуть, щоб особистості були в партіях, а партії складалися з особистостей", - додав він.

Кандидат політичних наук Руслан Балабан заявив, що управлінська діяльність президента України Володимира Зеленського будуватиметься на інтризі, а потім просто оголошуватися рішення.

"Знову робляться перші кроки. Наприклад, вже є рішення про зняття по Києву семи глав адміністрацій. Але про якість такого рішення ми зможемо говорити тільки після того, як побачимо, хто призначений на ці посади", - зазначив він.

Балабан також уточнив, якою буде управлінська модель Зеленського після нового парламенту і уряду.

"Виборча кампанія президента йшла як? Інтрига, інтрига, рішення. І найближчим часом точно так же буде і в управлінні. Ніхто з нами не буде обговорювати прем'єр-міністра, говорити наперед програму-план. Це буде певний сценарій, тягнутися інтрига і потім оголошуватися рішення", - додав він.

 

Гості студії: Сергій Власенко, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Балабан Ростислав, кандидат політичних наук, Крулько Іван, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Верещук Ірина, експерт з міжнародних питань, представник партії "Слуга народу", Павленко Юрій, народний депутат України, "Опозиційна платформа — за життя", Уповноважений Президента України з прав дитини з 2011-2014 р., Колтунович Олександр, експерт з питань економічної інтеграції, представник партії "Опозиційна платформа — за життя ", Карасьов Вадим, політичний експерт, Шахов Сергій, народний депутат України, позафракційний, партія" Наш край ", Чаплига Михайло, політичний експерт, Товт Анастасія, журналіст інтернет-газети" Страна.UA ".


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.