Прямий ефір

"Український формат". Частина 2 (18.03)

Розміщено: 20.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили обвал національної валюти, виділення МВФ коштів на подолання наслідків пандемії коронавірусу.

Екс-народний депутат України Олег Мусій підкреслив, що 80% українців не розуміє, що таке купувати валюту.

"У мене немає таких великих заощаджень у гривні, щоб купувати валюту. Насправді 80% українців не розуміє, що таке купувати валюту. Вони живуть за межею бідності, тому для них це неактуально", - зазначив він.

Екс-народний депутат України Олена Бондаренко заявила, що Україні потрібно зайнятися власним виробником.

"Потрібно займатися власною економікою. Курс національної валюти - це температура тіла. Тобто, якщо ми настільки слабкі, наша валюта настільки слабка, що вона знижує свою вартість щодо інших валют - це караул, терміново потрібно зайнятися своїм виробником. У нас давно порушений торговий баланс - ми купуємо у інших більше, наші ринки не захищені".

Політолог Руслан Бортник заявив, що Україна за місяць карантину втратить 2-5% ВВП.

"Якщо в Україні протримається місяць такого карантину, як сьогодні, то ми втратимо від 2 до 5% ВВП в річному вимірі. Якщо ситуація буде гірше, то втрати будуть більші. В 1.5 рази зросте кількість безробітних".

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олексій Устенко зазначив, що паніка людей породжує зростання курсу валют.

"Наскільки можливо, що долар подолає позначку 30? Швидше за все переступить. Чи буде це 35 - ми теж цього не розуміємо. Чим більше буде паніка і тривати карантин, тим більше буде рости курс валют, тому що люди панічно скуповуватимуть всю валюту", - резюмував він.

 

Гості студії - Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Бортник Руслан, політолог, Кузьмін Ренат, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Раімов Дмитро, політтехнолог, Рубан Олег, лікар-епідеміолог, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, Сердюк Віктор, голова Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, Черенкова Марина, спікер Національної платформи примирення і єдності, конфліктолог, Мусій Олег, народний депутат України, VIII скликання, Павленко Юрій, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", уповноважений президента України з прав дитини з 2011-2014, Королевська Наталія, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...