"Український формат". Частина 2 (06.11)

Розміщено: 07.11.2019
"Український формат". Частина 2 (06.11)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили бійку між Олегом Ляшком і Андрієм Герусом в аеропорту Бориспіль, отримання Польщею безвізу зі США, парламентські слухання з приводу безпеки діяльності журналістів, стрілянину чоловіка по сусідам в Святошинському районі Києва.

Політолог і кандидат філософських наук Валентин Гладких вважає, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко влаштував бійку в аеропорту Бориспіль з Андрієм Герусом для того, щоб про себе нагадати.

"Це не конфлікт Герус-Ляшко, це хамська поведінка Ляшка стосовно Геруса, при чому Герус одночасно є посадовою особою. Тобто це може бути кваліфіковано не тільки як хуліганство, а й як складніша, і важча стаття. Ляшко робить цей перфоманс, щоб про себе нагадати", - вважає політолог.

Доктор юридичних наук і академік Віталій Журавський підкреслив, що Ляшко за бійку з Герусом може отримати до трьох років ув'язнення.

"Подивившись це відео, я говорю, що Ляшко можна брати під варту, і він може отримати 100% до трьох років ув'язнення. Герус - посадова особа, це ускладнює ситуацію у Ляшко. Але я б не рекомендував правоохоронним органам це робити, тому що він тільки цього і чекає, щоб на цьому попіаритися", - сказав Журавський.

Заступник головного редактора інтернет-видання "Страна.UA" Крюкова Світлана зазначила, що Ляшко своїми діями намагається повернутися в політичну гру.

"Це робиться для того, щоб його знову почали обговорювати, тому що пан Ляшко відноситься до тієї категорії політиків, які неймовірно страждають після того, як вони випадають з політичної гри", - резюмувала Крюкова.

 

Гості студії великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим - Шкрум Олена, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Рудик Сергій, народний депутат України, Раімов Дмитро, політтехнолог, Цибулько Володимир, політолог, Німченко Василь, народний депутат Україна, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Кацман Володимир, журналіст, політичний експерт, Шуфрич Нестор, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Макєєв Валерій, секретар Національної спілки журналістів, Кар сівши Вадим, політолог, Славіцька Антоніна, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Гладких Валентин, політолог, Качний Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Крюкова Світлана, заступник головного редактора інтернет-видання "Страна.UA", Левченко Юрій, народний депутат України VIII скликання, Журавський Віталій, доктор юридичних наук, академік, Товт Анастасія, журналіст інтернет-видання "Страна.UA".