"Український формат". Частина 2 (05.12)

Розміщено: 06.12.2018
"Український формат". Частина 2 (05.12)

У другому блоці політичного ток-шоу на NEWSONE "Український формат" підняли такі теми: підвищення тарифів на опалення в Україні, загальна ситуація в соціальній сфері держави.

Василь Надрага зазначив: "Мінімальні пенсії і заробітні плати в Україні, мягко кажучи, не дотягують до стандартів ООН. Це означає, що держава знаходиться на межі бідності".

Ольга Богомолець заявила, що їй соромно представляти владу, яка нищить український народ.

"Я точно знаю, що потрібно робити, але достукатися до керівників держави я кілька років не можу. Вижити з такими соціальними виплатами нереально. Через це української нації щороку стає на двісті тисяч менше", - додала вона.

"Витрати людей не співпадають з доходами, ми усі знаємо це. Саме тому наша фракція не голосувала за намальовані цифри держбюджету на 2019 рік", - сказав Дмитро Добродомов.

Охріменко вважає, що потрібно примусити депутатів, які голосували за прийняття держбюджету на 2019 рік, прожити місяць на прожитковий мінімум.

"Цей бюджет був розроблений точно не в інтересах населення", - додав він.

Марина Ставнійчук схиляється до того, що соціальні гарантії, які забезпечуються у нашій державі, спрямовані на геноцид українського народу.

Віталій Журавський звернув увагу на статистичні дані про те, що за 4 роки і 10 місяців рівень інфляції виріс на 145%, а прожитковий мінімум на 51%.

"МВФ не вимагав підвищення тарифів для громадян України. Він погодився на пропозицію української сторони підняти тарифи, щоб збалансувати бюджет", - заявив Руслан Кошовинський.

Бортнік зазначив: "Овець стрижуть на довжину шерсті. Тарифи на опалення, розміри податків і зборів залежать від нашої соціальної реакції. Якби ми чинили опір, то таких тарифів ніколи б не бачили".

Гості програми - народний депутат України, голова політичної партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов, доктор юридичних наук Віталій Журавський, громадський діяч, кандидат юридичних наук Ставнійчук Марина, економічний експерт, президент "Українського аналітичного центру" Олександр Охріменко, народний депутат України VII скликання, заступник спікера Верховної Ради (2012-2014 рр.) Руслан Кошулинський, народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Ольга Богомолець, політолог Руслан Бортник, міністр праці і соціальної політики України 2010 року, доктор економічних наук Василь Надрага.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.