"Український формат". Частина 2 (04.09)

Розміщено: 06.09.2019
"Український формат". Частина 2 (04.09)

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Василем Головановим обговорили формування влади, скасування ВРУ депутатської недоторканності, тиск на канал NEWSONE.

На думку журналіста інтернет-газети "Страна.UA" Дениса Рафальського, проект бюджету розповість дуже багато про прем'єра, групи впливу і міністрів.

"На мій суб'єктивний погляд, що збираються робити нові міністри, про їхню програму дій — скаже проект бюджету. Навіть не стільки він, скільки фінальна версія документа, який потрапить в грудні в ВРУ, те, що ми побачимо, те, що прочитають журналісти між рядків, чиї інтереси, лобіювання і так далі. Цей документ розповість дуже багато і про самого прем'єра, і про групи впливу, і про міністрів", - зазначив він.

Народний депутат України від фракції ВО "Батьківщина" Вадим Івченко, звертаючись до народного депутата від фракції "Слуга народу" Данила Гетманцева, сказав, що 15 вересня, коли внесуть бюджет в ВРУ- оголиться все.

"15 вересня, коли внесуть бюджет в ВРУ — оголиться все. Навіть якщо він не буде прийнятий, люди побачать реально, куди ви хочете направити країну. Повна лібералізація, нічого безкоштовного, ніякої великої допомоги в соціальних виплатах або їх збільшенні, або їх відновлення ви не зробите... Я хочу щоб ви у себе проводили дискусії, щоб не вийшло так, що 15 вересня, коли ви сюди прийдете, ми побачимо продаж країни, ми побачимо продаж стратегічних підприємств, ми побачимо ринок землі — ви оголитесь", - підкреслив він.


Гості студії: Волошин Олег, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Власенко Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина", Гетманцев Данило, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Лерос Гео, народний депутат Україна, фракція "Слуга народу", Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа — за життя", Чижмарь Юрій, народний депутат України VIII скликання, Чаплига Михайло, політичний експерт, Співак Дмитро, керівник платформи "Національна стратегія розвитку", кандидат політичних наук, Івченко Вадим, народний депутат України, фракція ВО" Батьківщина", Димов Валерій, політолог, Павленко Юрій, народний депутат України, фракція" Опозиційна платформа — За життя", уповноважений президента України з прав дитини з 2011 -2014 р., Купрієнко Олег, народний депутат України VIII скликання, Колтунович Олександр, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа — За життя", Рафальський Денис, журналіст інтернет-газети "Страна.UA".


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.