Прямий ефір

"Український формат". Частина 1 (25.03)

Розміщено: 26.03.2020

В ефірі великого політичного ток-шоу "Український формат" з Віталієм Диким і Діаною Панченко обговорили введення урядом надзвичайної ситуації по всій Україні до 24 квітня, 136 підтверджених випадків зараження коронавірусів в Україні, заяву Авакова, що авіасполучення буде повністю зупинено з 27 березня, обмеження роботи транспорту.

Економічний експерт, президент Українського аналітичного центру Охріменко Олександр вважає, що криза для людей більш небезпечна, ніж коронавірус.

"Якщо буде криза, то ми ніколи коронавірус не переможемо. Однозначно, що криза небезпечніша".

За словами народного депутата фракція "Слуга народу" Камельчук Юрія в Україні ще рано вводити режим надзвичайного стану.

"Якби було дійсно необхідно - ми б ввели режим надзвичайного стану. Ми не бачимо ні акцій протесту, ні мародерства на вулицях, навпаки, ми всі почали допомагати один одному".

Екс-народний депутат України Ганна Герман вважає, що після відкриття ринку землі українська економіка не зможе вижити.

"Уже вся Україна побачила, що якби ми віддали свою землю, то Україна б не вижила. Люди утвердилися в своїй думці, що цього робити не можна".

За її словами Україні потрібно внести зміни до Конституції щодо інтеграції в НАТО і ЄС.

"Ця ситуація з коронавірусом показала, що у нас немає партнера такого як ЄС, тому що кожен за себе. Європа закрилася від нас, вона нам не допомагає".

Політтехнолог Раімов Дмитро заявив, що Україна найменше готова до того, що до неї йде.

"Парламент не зупинив медреформу, яка з 1 квітня запуститься і будуть гроші ходити за пацієнтом в інфекційних лікарнях. Це неможливо і не можна цього робити. У нас з 1 квітня буде колапс системи охорони здоров'я. Якогось проекту рішення, підтримки економіки, як це зроблено в європейських країнах, теж немає. У цілому відчуття того, що ми найменше готові до того, що до нас йде. Не дивлячись на те, що у нас було більш як два місяці на підготовку", - резюмував він.

 

Гості студії - Герман Ганна, народний депутат України V, VI скликань, Королевська Наталія, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа - За життя", Камельчук Юрій, народний депутат України, фракція "Слуга народу", Охрименко Олександр, економічний експерт, президент українського аналітичного центру, Раїм Дмитро, політтехнолог, Комісаренко Сергій, директор Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України, член Національної академії наук України, член Національної академії медичних наук України, доктор біологічних наук, професор, Коротких Сергій "Боцман", командир розвідки полку "Азов" 2014 року, Бондаренко Олена, народний депутат України V-VII скликань, Карасьов Вадим, політичний експерт, Левченко Юрій, народний депутат України VIII скликання, Опанащенко Михайло, народний депутат України VII скликання, член партії "Опозиційна платформа - за життя".

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...